Piligrimystė
2009-10-27 23:43:27 | Justinas
„GARSTYČIOS GRŪDO“ REKOLEKCIJOS MERGINOMS

AŠ ATĖJAU, KAD TU TURĖTUM APSČIAI GYVENIMO

Kaip gyventi ne vidutinybės gyvenimą?

Ką daryti, kai netenkame drąsos?


Lapkričio 27 – 29 d.

Trinapolio rekolekcijų namuose (Verkių g. 70, Vilnius)Rekolekcijos prasideda penktadienį 18.00 val. Baigiasi sekmadienį apie pietus.
Atsivežkite miegmaišį ar užvalkalus patalynei. Rekolekcijų dalyvio mokestis: auka.
Registracija mob.: 8 686 38 254 arba el. paštu: emausas@gmail.com
Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, gimimo metus. Likus vienai dienai iki rekolekcijų registruojame tik mob. telefonu.


Rekolekcijas organizuoja Nukryžiuotojo Kristaus bendruomenės seserys.
2009-09-15 12:21:31 | Martynas
Visus klasikinės muzikos gerbėjus š. m. rugsėjo 20 d. 18.30 val. maloniai kviečiame apsilankyti Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30) rengiamame Renesansinės muzikos koncerte „Itališkos liutnios menas ir muzika Lombardijoje“.

Italų kompozitoriaus Francesco da Milano (1497-1543) ir jo amžininkų kūrinius atliks sopranas Silvia Frigato, jai akomponuos Massimo Lonardi (renesansinė liutnia) ir Maurizio Piantelli (renesansinė liutnia).

Koncerto įžangoje CNA Amatininkų konfederacijos Lombardijos regiono (Š. Italija) direktorius Fausto Cacciatori klausytojams pristatys senovinių styginių instrumentų – liutnių – gamybos Renesanso epochoje ypatumus.

Koncertas organizuojamas Lombardijos regiono (Š.Italija) institucinės misijos proga. Koncertas – nemokamas.
2009-07-29 19:16:51 | Justinas
Atvažiuoji studijuoti į Vilnių? Kartais jauties pasimetęs ir norėtum surasti save? Siūlome tau puikų kambarį Vilniaus centre, Šv. Jono vienuolyne, su nuostabiu sodu aplink. Bet tai dar ne viskas! Taip pat kviečiame tave įsitraukti į pagalbos artimui projektą (kartu su kitais studentais bei kariškiais ir skautais), kurio kaina – keletas tavo mokslo metų savaitgalių, o jo vertė – reali gyvenimiška ir dvasinė patirtis.

Registracija iki š.m. rugpjūčio 15 d. el. paštu savilaida.tomas@gmail.com Vietų skaičius ribotas. Daugiau apie mus: http://www.joanitai.org/
2009-07-14 05:47:53 | Justinas
Sveiki Bičiuliai,
Štai pamažu artėja kelionė, tad siunčiame Jums trumpą informacinį laiškiuką dėl artėjančios kelionės.

Visų pirma, visi tie, kurie dar nėra aštuoniolikos, t.y. visi piligrimai kurie įlipę į autobusą bus septyniolikos arba jaunesni, pakvieskite savo tėvelius kitą sekmadienį vienuoliktą valandą į Šventas Mišias Jonų bažnyčioje (tiksli data – 2009-07-19). Melsimės už Jus, už Jūsų kelionę, o po to turėsim trumpą susitikimą – Jūsų tėveliai susipažins su autobuso vadovais, su kuriais Jūs keliausite vienuolika dienų, sužinos šį tą apie Taizė vienuolyną ir pačią kelionę, taip pat užpildys specialias formas – sutikimus dėl Jūsų kelionės.

Apie pačią kelionę:
Visi vilniečiai iškeliauja nuo Tymo turgaus 12 valandą, penktadienį,. Kaune būsime už poros valandų, tad iš Kauno pajudėsim 14 valandą. Iš Kauno išvažiuojame iš Kauno pilies aikštelės (žemėlapiai prisegti).

Važiuojant pirmyn sustosime Prahoje, grįždami Berlyne. Dar kartą primename ir kelionės datas: liepos 31 – rugpjūčio 11, rugpjūčio 14 – 25.

Kelionėje yra būtina turėti:
• Europos draudimo kortelę;
• Pasą arba asmens tapatybės kortelę;
• Tėvelių sutikimą dėl medicinos paslaugų grupės vadovams;
• Net jeigu Tau septyniolika arba mažiau – tėvų įgaliojimo nebereikia – Mes Šengeno erdvės dalis.
• Miegmaišį
• Kilimėlį po miegmaišiu
• Nedidelį krepšelį greta Jūsų didžiojo kelionės krepšio ar lagamino, kad galėtumėte susidėti smulkius daiktus, kuriuos turėsite prie savęs autobuse, taip nereikės pernelyg dažnai brautis į bagažinę.
• Maisto keturioms dienos – kelionei pirmyn ir atgal, t.y. vytinta dešrytė sau ir vadovui, juoda duona, „cheminės sriubos“, kur užpylus gali rasti vis ką nors naujo ir kiti šiandieninės virtuvės šedevrai. Maistą siūlome įsidėti į batų arba popieriaus (jose būna sudėti A4 formato lapai) dėžutes, taip galėsite jį patogiai laikyti po sėdyne. Būnant Taizė būsite sotūs ir laimingi.
• Kelionėje reikia turėti 25 eurus – tai bus auka Taizė broliams už mūsų buvimą kaimelyje. Taip pat keletą eurų smulkmenoms – tualetui sustojus degalinėje ar karštam maistui, vaikštinėjant po Berlyną arba Prahą.
• Būnant kaimelyje broliai prašo nesidabinti nacionaline atributika – t.y. broliai tikisi, kad savo Lietuvos vėliavas, marškinėlius su užrašais apie žirgus apie kaimynines valstybes, ir pan. paliksite namuose. Tegul ši kelionė bus mūsų, kaip krikščionių vienybės pavyzdys, neatsižvelgiant į tautinius ar nacionalinius skirtumus.
• Jeigu tik grojat muzikos instrumentu ir jeigu jis nėra daug didesnis už gitarą, būtinai pasiimkite jį į kelionę – tuomet visiems kartu keliaujantiems bus smagiau su daina.
• Būnant kaimelyje neturėsite galimybės degintis „pležo sąlygomis“ . Taizė broliai prašo Jūsų nevaikštinėti po kaimelį su maudymosi drabužiais ar itin mažai kūną dengiančiais rūbais, tad būkime santūrūs 
• Gerą nuotaiką
• Higienos reikmenis (PASITIKRINK AR TURI :) ):
o Dantų šepetėlį
o Rankšluostį
o ar likusius dalykėlius įsidėjo draugas.
Jeigu turėsit dar kokį klausimą, reikia ką nors pasiimti ar nereikia, būkit laisvi paklausti po pamaldėlių.

Autobuse draudžiama turėti ar vartoti alkoholį.

Laimingai ir iki ketvirtadienio!

2009-06-17 21:17:13 | Justinas
Brangūs Bičiuliai,

Kviečiame visus gausiai keliauti pas Taizė brolius šią vasarą. Broliai jau dvidešimt metų sulaukiantys piligrimų iš visos Lietuvos džiaugsis galėdami sutikti Jus savo namuose, Burgundijoje, ir šiais metais, kur kasmet renkasi tūkstančiai jaunų žmonių tam, kad dalindamiesi savo skirtinga patirtimi ir tais pačiais troškimais augtų Kristaus draugystėje.

Šiai metais Šventų Jonų bažnyčios jaunimo grupė „Aš tikiu“ jus kviečia keliauti šiuo laiku:
Liepos 31 – rugpjūčio 11 dienomis,
Rugpjūčio 14 – 25 dienomis.

Kodėl vykstama į Taizé?
Atvykti į Taizé – tai savaitę būti kartu su bendruomene, kurią nuo pat įsikūrimo gaivina du siekiai: gyvenimas bendrystėje su Dievu per maldą ir prisiimta atsakomybė tapti taikos, ramybės ir pasitikėjimo skleidėjais žmonijos šeimoje.

Taizé suteikia galimybę bendrystės su Dievu ieškoti maldoje, giesmėse, tyloje ir apmąstymuose. Tai padeda atrasti vidinę ramybę, gyvenimo prasmę ir suteikia naujų jėgų.

Patiriant paprastą gyvenimą, pasidalijamą su kitais, geriau suvokiama, kad kasdienis gyvenimas – kaip tik ta vieta, kur Kristus laukia mūsų.

Kai kurie jaunuoliai ieško būdų, kaip sekti Kristų visą gyvenimą. Laikas praleistas Taizé gali padėti aiškiau išgirsti tokį pašaukimą.

Daugiau informacijos dėl piligriminės kelionės į Taizė:

Kiekvieną katvirtadienį 19:00 val. Šventų Jonų bažnyčioje;
Piligrimyste@astikiu.lt

Vaidas: 8 655 15533
Eimantas: 8 636 32659

Martynas: 8 677 71257
Justinas: 8 677 62957
« Buvęs 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 Kitas »
Surask mus Facebook
Paskutinės Naujienos
Nuotraukos