Ketvirtadienis

"Sienos galas" 2009-03-12 (ketvirtadienį 19:00)

2009-02-12 21:22:18 | Martynas
Velykų šventės, kurios 2007 metais buvo švenčiamos tuo pat metu visose bažnyčiose, NET FOR GOD ekipa tapo dviejų įvykių Nazarete, Izraelyje ir Paryžiuje liudininke. Jų bendri bruožai: skirtingų bažnyčių atsakingieji ir nariai pabandė susitikti ir kalbėtis, dirbti bei melstis drauge. Ateik ir pamatyk šią istoriją kovo dvyliktą dieną (ketvirtadienį).

Jeigu kiekvieną Ketvirtadienio vakarą, pisimenant Didijį Ketvirtadienį, vis auganti skirtingų tikėjimų krikščionių minia sudarytų lyg didžiulį visą žemę gaubiantį tinklą, lyg didžiulį neregimą vienuolyną, kur visi yra įtraukti į Kristaus maldą už vienybę. Ar tai nebūtų krikščionių vienybės aušra, apšviečianti pasaulį?

Ar ne tokio uolaus nuoširdumo, gilaus, karšto nusitikimo Tėvas tikisi, kad įgyventų regimą vienybę?

Tarptautinė ekumeninė brolija - maldos, formacijos ir evangelizacijos tinklas Net For God, kuris buvo sukurtas, Chemen Neuf bendruomenės iniciatyva 2000 - aisiais metais, darbuojasi už vienybę ir taiką pasaulyje. Norint, kad tęstųsi šis darbas už vienybę ir taiką, kiekviena mėnesį ši filmas yra išverčiama į 22 kalbas ir nusiunčiama į 60 šalių.
Nori ir tu dalyvauti? Registruokis!
Naujas komentaras
Surask mus Facebook
Paskutinės Naujienos
Nuotraukos