Savanorystė

Kalėdinę “Pyragų akcija 2010” prisimenant

2010-12-20 19:25:43 | Justinas
Gruodžio 12 dieną Vilniaus centre vyko trečius metus iš eilės rengiama “Pyragų akcija”.

Šios labdaringos akcijos tikslas yra kartu su bendruomenės jaunimu kepti pyragus, jais vaišinti vilniečius, o surinktas aukas padovanoti skurstantiems ir nepriteklių išgyvenantiems.

Šiais metais surinktos lėšos yra skirtos Karvio kaimo vaikų dienos centro „Ainiai“ auklėtiniams. Už juos bus perkami būtinai daiktai vaikų švietimui ir socializacijai: mokomoji literatūra, muzikos instrumentas, remontavimo įrankiai, taip pat organizuojamos išvykos.

Akciją organizavusi Šv. Jonų Taize jaunimo bendruomenė džiagiasi, kad į šį savaitgalį įsitraukė daugybė žmonių. “Pagalbos sulaukėme visokios: nuo dovanotos uogienės pyragams kepti iki nemažos paaukoto sumos pasivaišinus pyragu“ sako akciją koordinavę jaunuoliai.

“Labai smagu, kai mūsų tiek daug!“ dalinosi 2 dienas “Pyragų akcijoje” dalyvavę savanoriai.

Iš tiesų akcija parodė, kad solidarumo tarp mūsų yra. “Neparastai stebino žmonių geranoriškumas.”

Visų pastangomis “Pyragų akcijai” iškepta apie 30 pyragų, į jų kepimą įsijungė daugiau nei 33 savanoriai. Daugiau nei dvigubai tiek pyragų atnešė ir paaukojo kiti vilniečiai.

Sekmadienio rytą visame senamiestyje knibždėte knibždėjo kalėdinėmis keprėmis pasipuošęs jaunimas. Pyragais vaišino daugiau nei 20 savanorių. Visus praeivius jie kvietė pasivaišinti kepiniais ir paaukoti minėtajam Karvio kaimo dienos centrui. Nuotaiką kėlė Pilies gatvėje skambėjusi kalėdinė muzika bei giemės. “Džiaugiuоsi, kad būdami kartu mes galime sukurti mažą stebuklą“ sakė labdaros akcijos dalyviai.
Pyragai buvo dalinami beveik 4 valandas. Akcija susilaukė daug dėmesio ir buvo surinkta 2020 litų.

Dėkojame visiems prisidėjusiems!
Nori ir tu dalyvauti? Registruokis!
Naujas komentaras
Surask mus Facebook
Paskutinės Naujienos
Nuotraukos