Ketvirtadienis
2014-01-18 16:50:12 | Dainius
Į pamaldas, pasimelsti už vienybę, maloniai kviečiami visi krikščionys:

Sausio 23 d., ketvirtadienį, 18 val. ekumeninės pamaldos Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje.

Sausio 24 d., penktadienį, 18 val. ekumeninės pamaldos Vilniaus Ortodoksų šv. Paraskevės parapijoje Didžioji g. 2.
2013-11-01 22:16:18 | Dainius
World Economic Forum Global Shapers Vilnius rengiamoje diskusijoje nagrinėsime Bažnyčios klaidas ir bandysime atsakyti ar tikėjimas nėra kliūtis šiandienos jaunimo kelyje į sėkmę.

Atviros diskusijos dalyviai:

Gintaras Grušas - Naujasis Vilniaus arkivyskupas, studijavęs JAV Kalifornijos universitete (UCLA) bei dirbęs rinkodaros specialistu IBM grupėje. Arkivyskupas atstovauja Bažnyčios požiūriui.

Dovilė Grigienė - Naujoji Swedbank vadovė, sukaupusi didelę tarptautinę finansų valdymo patirtį ir atstovaujanti šiuolaikiniam į verslo sėkmę orientuotam požiūriui.

Edmundas Jakilaitis - Žurnalistas, kurio greičiausiai pristatinėti nereikia. Tai yra žmogus, nebijantis pareikšti savo nuomonę ir nuosekliai puoselėjantis diskusijos dvasią.

Maloniai kviečiame į diskusiją!
2013-04-01 14:10:29 | Dainius
Festivalio pagrindinis tikslas – šventinis, pramoginis, prasmingas ir turiningas renginys jaunimui.

Norime, kad jaunimo festivalis būtų erdvė jaunimui susitikti, bendrauti tarpusavyje, prasmingai leisti laisvalaikį. Renginio metu būtų galimybė jauniems žmonėms viešai bei drąsiai prabilti apie gyvenimo prasmės paieškas: tikintiesiems iš naujo įvertinti savo pažiūras, jas papildyti naujomis įžvalgomis, netikintiems arba abejojantiems, suteikti galimybę diskusijai, savo klausimus kelti viešai, reikšti savo nuomonę.

Šiai įdėjai įgyvendinti pasikvietėme Emanuelio misijų mokyklą, įsikūrusią Romoje, o jos studentai yra net iš 12 skirtingų pasaulio šalių.

Programoje numatoma: pokalbiai bei diskusijos apie gyvenimo prasmę, gyvos muzikos koncertai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, tarptautinės pamaldos, nuotykių parkas, proto mūšis, katedros aikštės kavos klubas, specialiai renginiui įrengtame paviljone, ir t.t.

Norime su TAVIM susitikti Katedros aikštėje, tad gegužės 3-5 d. IŠEIK Į AIKŠTĘ!

Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras

www.iseikiaikste2013.lt
2013-04-01 10:35:53 | Dainius
Balandžio 25 d. 19.00 val. Taizé pamaldos vyks ne Jonų bažnyčioje, o svečiuose pas Asumpcion seseris (Želvos g. 14) visus kviečiame jungtis. Po pamaldų arbata ir bendravimas.

Kaip surasti: Želvos gatvė yra gyvenamųjų namų kvartale ir yra lygiagreti Ukmergės gatvei. Atkreipkite dėmesį į neįprastą gatvės formą!

Atvykti viešuoju transportu:
1) išlipti Siesikų stotelėje ir leistis Siesikų gatve į nuokalnę iki Želvos gatvės;
2) išlipti Šeškinės stotelėje ir perėjus Ukmergės gatvės viaduką leistis Siesikų gatve į nuokalnę iki Želvos gatvės;
3) išlipti Panorama stotelėje ir Saltoniškių, vėliau Pieninės gatvėmis kopti į įkalnę iki Želvos gatvės.

Registracija į pamaldas nereikalinga.
2013-02-01 22:56:41 | Dainius
Šio mėnesio 17-23 dienomis Lietuvoje lankysis Taizé bendruomenės brolis Jean-Marie. Jo vizito tikslas - labai paprastai susitikti su jaunais žmonėmis įvairiose Lietuvos vietose, kartu su jais melstis ir artimiau susipažinti.

Brolis Jean-Marie gimė Niujorke, jo tėvas ir seneliai iš tėvo pusės kilę iš Lietuvos. Turėdamas lietuviškas šaknis, brolis nuoširdžiai stengiasi išmokti lietuvių kalbą.

Taizé bendruomenei brolis priklauso nuo 1981 m. Įšventinimų metu priimdamas baltą vienuolio rūbą pasirinko dvigubą vardą - Jean-Marie (John - tikrasis vardas, Mary - mamos vardas, mirusios likus 3 mėnesiams iki šventimų).

Brolis Jean-Marie gerai pažįsta Lietuvą ir lietuvius. Nuo 2011 m. birželio mėn. jis pradėjo rūpintis jaunimo atvykstančio iš Lietuvos priėmimu Taizé kaimelyje. Be to, brolis daug prisidėjo ruošiant tarptautinį Pasitikėjimo piligrimystės susitikimą Vilniuje, kuris vyko 2009 m. gegužės 1-3 d.

Vasario 19 d. 18.30 val. brolis Jean-Marie dalyvaus didžiosiose Vilniaus miesto pamaldose Šv. Jonų bažnyčioje. Taip pat susitiks su mūsų bendruomene ir viso Vilniaus jaunimu. Tai puiki proga net tik kartu melstis ir pabūti bendrystėje su Dievu, bet taip pat savo gausiu dalyvavimu pamaldose atsidėkoti broliui už rūpestį mumis ir šiltus priėmimus Taizé kaimelyje.

Programoje: pamaldos, brolio žodis, agapė.

Netrukus čia paskelbsime informaciją apie giesmių repeticijas.

Laukiame Jūsų!


W dniach 17-23 lutego na Litwie będzie gościł brat Jean-Marie ze Wspólnoty Taizé. Celem wizyty jest spotkanie z młodymi ludźmi w różnych miejscach na Litwie, by wspólnie się modlić i bliżej poznać.

Brat Jean-Marie urodził się w Nowym Jorku. Jego ojciec i dziadkowie ze strony ojca pochodzą z Litwy, dlatego mający litewskie korzenie brat, próbuje dobrze nauczyć się języka litewskiego.

Brat należy do Wspólnoty Taizé od 1981 roku. Podczas święceń, przyjmując białą szatę, wybrał podwójne imię ¬– Jean-Marie (John – prawdziwe imię, Mary – imię matki, zmarłej trzy miesiące przed święceniami).

Brat Jean-Marie dość dobrze zna Litwę i Litwinów. Od czerwca 2011 roku dba o przyjęcie młodych ludzi z Litwy przyjeżdżających do wioski Taizé. Ponadto brat wniósł znaczący wkład w przygotowanie międzynarodowego spotkania – Pielgrzymki zaufania w Wilnie, która odbyła się w dniach 1-3 maja 2009 roku.

19 lutego o godz. 18:30 brat Jean-Marie będzie uczestniczył na wspólnej modlitwie wileńskich parafii w kościele Św. Janów. Spotka się również z naszą wspólnotą i młodzieżą z całego Wilna. Jest to świetna okazja do wspólnej modlitwy i komunii z Bogiem oraz by swoim licznym uczestnictwem podziękować bratu za opiekę i ciepłe przyjęcia w Taizé.

Program zawiera: modlitwa w duchu Taizé, słowo od brata, agapa.

Wkrótce zamieścimy tutaj informacje o próbach chóru.

Czekamy na Was!
1 | 2 | 3 Kitas »
Surask mus Facebook
Paskutinės Naujienos
Nuotraukos