Savanorystė
2015-01-14 21:38:22 | Dainius
Sausio 27-29 d. Guopstose, Vilniaus raj.
Programoje: teminiai mokymai, darbas grupelėse, pokalbiai, giesmės, maldos, bendruomeniniai užsiėmimai, laikas tylai ir dvasinio pokalbio galimybė.
Daugelis dalyvavę rekolekcijose ilgai prisimena jų gausius dvasinius vaisius.
Registruotis tel. 868253872 el. paštu: akademine.sielovada@gmail.com
registracija iki sausio 17 d. kaina 15 €
daugiau https://www.facebook.com/vasielovada
www.vasielovada.lt
Vilniaus akademinės sielovados centras

kun. Mindaugas Malinauskas SJ
2014-11-24 10:12:11 | Dainius
Viskas prasidėjo prieš septynis metus. Tada Taizé bendruomenės žiemos susitikimas vyko Briuselyje. Tuometinis kelionės organizatorius iš Vilnius sugalvojo, kad į piligrimystę išsiruošiančiam jaunimui dera susipažinti dar prieš kelionę. Panašiai kaip ir daugelyje pirmo kurso studentų vakaronių, Kalėdinės pyragų akcijos organizatoriai ir savanoriai „susicementavo“ ir šiemet akciją rengia jau septintą kartą.

Kaip ir kiekvienais metais, savanoriai kartu kepa pyragus, o kitą dieną juos dalina Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje. Svarbiausias šios pastraipos žodis – „dalina“. Mat Kalėdinės pyragų akcijos idėja yra pasidalinti gabalėliu pyrago, kuris praeivio dieną gali praskaidrinti, pasaldinti, net jeigu šis ir negali paaukoti kelių litų. Kalėdinių nykštukų kepurėlėmis pasipuošę savanoriai aukas kiekvienais metais renka vis kitai organizacijai. Pernai akcijos draugais buvo Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namai.

Šiemet Kalėdinės pyragų akcijos surinkta aukas priims Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Šią bendruomenę vienija šimtai įvairią negalią turinčių žmonių, kurie Kalėdų proga turėtų gauti simbolinę dovanėlę – saują šokoladinių saldainių ar nedidelę smulkmenėlę.

Prie Kalėdinės pyragų akcijos prisidėti gali kiekvienas norintis ir tai padaryti galima trimis būdais:
• iškepti pyragą ir jį gruodžio 7 dieną atnešti Vinco Kudirkos aikštėje dirbantiems savanoriams. Tavo pyragą po gabalėlį padalinsime praeiviams;
• prisijungti prie šaunios savanorių komandos, kuri pyragus keps gruodžio 6 dieną Labdaros ir paramos fondo „Ekklesia“ valgykloje. Ji yra Gerovės gatvėje, 26, Naujojoje Vilnioje;
• Praeinant gatve į akcijos savanorių – nykštukų dėžutes įmesti kelis litus, kurie pasieks „Vilties“ narius.

Daryti gerus darbus yra paprasta kaip lupti obuolius obuolių pyragui. Jei netikit, kviečiame išbandyti!

Nori prisidėti prie akcijos? Savanoriauk!
Registruokis spausdamas čia.
Sek naujienas Facebook puslapyje.
2014-08-07 15:26:10 | Dainius
Rugsėjo 7 d., sekmadienį, aikštėje prie Trakų bažnyčios, parapijos jaunimas organizuoja Spalvotųjų Šypsenų Šventę. Jos metu susitiks trakiečiai ir daugybė svečių.

Skambės dainos ir muzika, vyks kūrybinės dirbtuvės, talentų mugė, vaišės, šurmuliuos įvairūs žaidimai. Visi dalinsimės ir dovanosime vieni kitiems šypsenas.

Šis bendruomeninis renginys Trakuose organizuojamas parapijos jaunimo iniciatyva jau ketvirtą kartą. Tikimės, kad šioje šventėje bus gera trakiečiams ir svečiams, galėsime ją kartoti kiekvienais metais.

Šventės programa:
Rugsėjo 7 d.
11:00 Spalvotųjų Šypsenų Šventės pradžia
12:00 šv. Mišios (lietuvių k.) Arkivysk. G. Grušas
13:00-15:30 Spalvotųjų Šypsenų Šventės tęsinys

Kviečiame visus norinčius prisijungti prie savanorių būrio. Savanoriai padeda pasiruošti šventei rugsėjo 6 d. ir šventės metu. Nakvynė iš rugsėjo 6 d. į rugsėjo 7 d. Ričardo ir Zuzanos Kanclerių sodyboje. Nakvynei reikia pasiimti miegmaišį.

Spalvotųjų Šypsenų Šventės Daina.

Registracijos anketą rasite paspaudę čia.
2013-11-01 00:23:35 | Dainius
Kas kvepia kalėdiniais gardėsiais, nešioja raudoną kepurę su baltu bumbulu ir daro gerus darbus? Kalėdinė pyragų akcija ir jos nykštukai-savanoriai.

Gruodžio 14-15 dienomis Kalėdinė pyragų akcija vyks jau šeštus metus iš eilės, o šiemet naujieji akcijos draugai – Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namai.

Seniausia vaikų globos namų pastato dalis remonto nematė jau daugiau nei pusę amžiaus. Kitaip tariant elektros instaliacija ir sanitarinis mazgas yra pensinio amžiaus.

Prie vaikų globos namų atjauninimo galima prisidėti dalyvaujant Kalėdinėje Pyragų akcijoje, kuri šiemet vyks po paties Vinco Kudirkos akimis.

Gruodžio 15 dieną nykštukai-savanoriai V. Kudirkos aikštėje praeivius vaišins naminiais pyragais ir prašys paaukoti Antakalnio vaikų globos namų atnaujinimui.

Norintys prisidėti prie kilnaus tikslo yra kviečiami pyragais net tik skanauti, tačiau juos ir kepti gruodžio 14 dieną.

Akcijos metu nykštukai-savanoriai taip pat mielai priims ir Jūsų namuose iškeptus pyragus. Supjaustyti į gabalėlius šie papildys pintines pačių savanorių keptų pyragų, kuriuos skanaudami praeiviai aukos vaikams.

Šiuo metu Vilniaus Antakalnio socialinės vaikų globos namuose gyvena 66 vaikai.

Nori prisidėti prie akcijos? Savanoriauk!
Registruokis spausdamas čia.
Sek naujienas Facebook puslapyje.


Teiraukis - asta@astikiu.lt arba 860866699
2013-08-14 11:42:20 | Dainius
Jau trečią kartą Trakų parapijos jaunimas kviečia visus dalyvauti „Spalvotųjų Šypsenų Šventėje" ir dalintis bendravimo ir šventimo džiaugsmu.
„Šypsena į šypseną… Iš širdies į širdį...“ – dažną šis moto lydėjo dar ilgą laiką po pernai sėkmingai įvykusios antrosios Trakų parapijos jaunimo organizuotos „Spalvotųjų Šypsenų Šventės“ Trakinių atlaiduose. Unikalus renginys, ugdantis toleranciją ir bendruomeniškumą tarp tautų bei kultūrų, jungiantis įvairias kultūros ir meno formas siekia sudaryti sąlygas įdomiam, nuoširdžiam bendravimui, kartu kurti ir aplinkui skleisti grožį ir gėrį.

Šventės programa:
Rugsėjo 1d.
10:00 Šv. Mišios lenkų kalba
11:00 Spalvotųjų Šypsenų Šventės pradžia
12:00 Šv. Mišios lietuvių kalba
13:15-15:30 Spalvotųjų Šypsenų Šventės tęsinys

Šventės metu vyks koncertas, šurmuliuos talentų mugė, vyks kūrybinės dirbtuvės, bus organizuojamos bendruomeninės vaišės.

Kviečiame visus norinčius prisijungti prie savanorių būrio. Savanoriai padeda pasiruošti šventei rugpjūčio 31 d. ir šventės metu. Nakvynė iš rugpjūčio 31 d. į rugsėjo 1 d. Kanclerių sodyboje. Registracijai pakanka vardo, pavardės, el. pašto ir telefono duomenų, kituose laukeliuose įrašykite brūkšnelius.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 Kitas »
Surask mus Facebook
Paskutinės Naujienos
Nuotraukos