Savanorystė

Kviečiame būti "Spalvotųjų Šypsenų Šventės" savanoriu

2013-08-14 11:42:20 | Dainius
Jau trečią kartą Trakų parapijos jaunimas kviečia visus dalyvauti „Spalvotųjų Šypsenų Šventėje" ir dalintis bendravimo ir šventimo džiaugsmu.
„Šypsena į šypseną… Iš širdies į širdį...“ – dažną šis moto lydėjo dar ilgą laiką po pernai sėkmingai įvykusios antrosios Trakų parapijos jaunimo organizuotos „Spalvotųjų Šypsenų Šventės“ Trakinių atlaiduose. Unikalus renginys, ugdantis toleranciją ir bendruomeniškumą tarp tautų bei kultūrų, jungiantis įvairias kultūros ir meno formas siekia sudaryti sąlygas įdomiam, nuoširdžiam bendravimui, kartu kurti ir aplinkui skleisti grožį ir gėrį.

Šventės programa:
Rugsėjo 1d.
10:00 Šv. Mišios lenkų kalba
11:00 Spalvotųjų Šypsenų Šventės pradžia
12:00 Šv. Mišios lietuvių kalba
13:15-15:30 Spalvotųjų Šypsenų Šventės tęsinys

Šventės metu vyks koncertas, šurmuliuos talentų mugė, vyks kūrybinės dirbtuvės, bus organizuojamos bendruomeninės vaišės.

Kviečiame visus norinčius prisijungti prie savanorių būrio. Savanoriai padeda pasiruošti šventei rugpjūčio 31 d. ir šventės metu. Nakvynė iš rugpjūčio 31 d. į rugsėjo 1 d. Kanclerių sodyboje. Registracijai pakanka vardo, pavardės, el. pašto ir telefono duomenų, kituose laukeliuose įrašykite brūkšnelius.
Nori ir tu dalyvauti? Registruokis!
Naujas komentaras
Surask mus Facebook
Paskutinės Naujienos
Nuotraukos